ריצוף מרפסת

מרפסת ביתית היא אי של שקט בתוך הדירה או מחוץ לבית הפרטי, כשחוזרים מיום עבודה עמוס או בסופי שבוע. רגעי אושר ורוגע רבים מזמנת לנו המרפסת. אנחנו נהנים לשבת בה, לצפות בנוף, לשתות משקה מרגיע ולאכול פירות או ארוחות שלמות עם בני הזוג, הילדים והחברים.

לכן, הישראלים מתכננים מראש איך תיראה המרפסת שלהם, ומה היא תכיל.

כבר בשלב הראשוני של התכנון חושבים על נוחות השהייה במרפסת האיכותית ומחליטים לרצף שאותה כדי שיהיה נעים ללכת על המרצפות, שהן לא תהיינה חמות מדי עקב קרני השמש ובעיקר שתהיה לנו מרפסת יפהפייה ומרשימה.

ישנן כמה אפשרויות לחיפויים –

אריחי גרניט פורצלן בעלי טקסטורות מיוחדות

את האריחים הללו אפשר לרכוש בשפע דוגמאות כיוון שהטקסטורות מולבשות על האריחים בתהליך הייצור עצמו כשהבטון עדיין רטוב ולכן נוצרים דגמים מהממים ביופיים.

מדובר בחומר חזק שאפשר לנקות אותו בקלות, האריחים הללו נראים כמו אבן ציפחה, או דמוי דק עץ, אבנים טבעיות ועוד שפע רעיונות.

עלות רכישת האריחים כ – 200 ₪ למטר מרובע.

אריחי גרניט פורצלן

זהו סוג החיפוי הנפוץ ביותר בארץ. החיפוי מתאים הן לריצוף מרפסות בדירות והן לריצוף מרפסות שמש בבתים פרטיים הנחשפות לשינויים במזג האוויר, לקרני שמש יוקדות וחזקות מאד מצד אחד ולגשמים חזקים, ברד ורוחות מצד שני.

תהליך הנחת והדבקת האריחים הוא תהליך פשוט יחסית, האריחים חזקים מאד, כמעט שאינם סופגים ולכן גם לאחר שנים רבות בתחזוקה נכונה נראים כחדשים. אפשר לרכוש אריחים אלה, בגדלים שונים, באין ספור אפשרויות של גוונים מעניינים ובגמורים על פי בחירת הלקוח, אריחים מחוספסים, חלקים, מבריקים או בסגנון מט או גס.

עלות רכישת האריחים כ – 250 ₪ למטר מרובע.

דק עץ

חיפוי דק אהוב מאד כיון שהוא נוח ונעים מאד להליכה היום יומית. קיימים דקים טבעיים וגם דקים העשויים מעצים אחרים כמו איפאה או עצי אורן.

חלק ממשטחי הדק מיוצרים מדק ממוחזר ולכן שומרים על איכות הסביבה בארץ.

המראה הפסטורלי של הדק מזכיר חופשה משפחתית נעימה, מדובר בחומר חזק שאינו סופח מים ולכן עמיד במשך שנים רבות בתחזוקה נכונה.

להשיג ב: מספר מצומצם של חברות שמייצרות ומשווקות דק סינטטי ומעט בעלי מקצוע מיומנים שיודעים את מלאכת ההתקנה שלו.

עלות רכישת משטחי הדק בין 500 ל – 600 ₪ למ"ר תלוי בטיב החומר.

חברת דניאל שיפוצים מתמחה בריצוף מרפסות במשך שנים רבות ומעניקה ייעוץ ועבודה מקצועית מאד ללקוחותיה. יועצי החברה ימליצו ללקוחות מהו החיפוי המתאים ביותר למרפסת שלהם ועובדי החברה המנוסים ובעלי הידע המקצועי הרב, מבצעים עבודה מדויקת איכותית וללא פשרות.