טיח גבס

טיח גבס הוא חומר מיישר המיוצר מגבס ומחומרים נוספים ומיועד בעיקר ליישור קירות בחדרים הדורשים מיגון על פי התקן ועל פי דרישות פיקוד העורף.

העבודה עם חומר זה היא קלה ונוחה מאד כיוון שיש רק להוסיף כמות מים התואמת את כמות הטייח על פי ההוראות על גבי האריזה. מריחת החומר על הקירות נעשית באופן ידני או לחילופין בהתזה.

עבודה עם חומר כזה יש יתרונות רבים כמו, נוח לשימוש, סופג אנרגיה, מדובר בחומר חזק שאינו נסדק, השכבה הנוצרת על הקירות היא חזקה, אחידה וחלקה, טיח הגבס מווסת את הטמפרטורה בחדר הממ"ד. הטייח מכסה באופן מצוין סדקים וחורים בקירות, הקירות נראים צבועים בצבע לבן צח ומשדרגים את נראות הבית כולו.

טיח גבס מתאים את עצמו לחומרים אחרים כמו טיח, בלוקים, יישור שטחים, סתימת סדקים ועוד. חוזקו מאפשר לנו להשתמש בו כשכבה ראשונה, או גם שכבה ראשונה וגם שכבה שניה בתהליך העבודה. כדי לקבל נראות חלקה של הקירות, משתמשים בספוג רטוב ולאחר מכן הקירות נראים נעימים למראה.

טיח גבס אינו מתאים למקומות שיש בהם לחות ורטיבות כמו חדרי שירותים ואמבטיה, כיון שהוא נוטה להתפורר בהשפעת הלחות והרטיבות.

כשבמהלך השיפוץ נתקלים בקירות מטויחים, אפשר למרוח עליהם טיח גבס כדי ליצור קירות מיושרים לאחר מכן נוהגים למרוח שכבה של מדלל ושתי שכבות של שפכטל אמריקאי להשלמת התמונה..

דניאל שיפוצים היא חברה בעלת וותק וניסיון רב בכל תחום השיפוצים, חלק מבעלי המקצוע העובדים בחברה עברו השתלמות מיוחדת המקנה להם את האפשרות ואת הידע לעבוד עם טיח גבס.

בעת מלחמה, חדרי ממ"ד הם החדרים החשובים ביותר בבית, המגנים עלינו ועל ילדינו. עובדה חשובה ואקוטית זו, מאפשרת רק בעלי מקצוע בעלי ידע מקצועי וניסיון של שנים רבות לעסוק בכך. עובדי החברה ביצעו עבודות טיח גבס בבניינים רבים בארץ לאורכה ולרוחבה.

מעבר לעבודה הייחודית, מתבצעת בתום העבודה גם בקרת איכות כדי לוודא שכל השטחים נמרחו בטיח גבס, ושאין חלקים חשופים כך שההגנה תהיה מושלמת.

מחירו של טיח גבס אינו יקר ולכן גם תמחור העבודות בחדרי הממ"ד הם הוגנים, וסבירים.

שמה של החברה הולך לפניה והעובדים עושים כל שניתן כדי לבצע את העבודה בזמן שנקבע, ובאיכות גבוהה מאד.

מנהלי החברה נמצאים בקשר ישיר עם הלקוחות ופותרים במהירות כל בעיה בשטח. הזמינות והשירות המסור מגדילים בכל שנה את כמות הלקוחות המרוצים של החברה.