אזרחות מרוקאית
שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף בפינטרסט

האם אני זכאי לקבל אזרחות מרוקאית?

לא מעט ישראלים שמזוהים בצורה כזאת או אחרת עם מרוקו שואלים את עצמם האם הם זכאים לקבל אזרחות מרוקאית. הרצון להוציא דרכון ואזרחות מרוקאית מגיע מכך שזה עשוי להקל בצורה משמעותית על קבלת אזרחות פורטוגלית שהיא אזרחות אירופאית – שהיא גם שימושית מאוד עבור הישראלים. אז רגע לפני שאתם מתחילים את ההליך, אנו נסביר לכם בדיוק האם אתם זכאים לקבל אזרחות מרוקאית.

 

מה אומר החוק במרוקו לגבי קבלת אזרחות מרוקאית?


החוק המרוקאי המחודש מאוד ברור בכל מה שקשור לקבלת אזרחות מרוקאית ליהודים, כך שלא צריך להיות לכם מקום לספק. אם אתם, אחד מההורים שלכם או אפילו אחד מהסבים או הסבתות שלכם נולד במרוקו, אתם זכאים אוטומטית לקבל אזרחות מרוקאית. כל מה שאתם צריכים זה להגיש בצורה מסודרת את כל המסמכים המעידים על הקשר שלכם למרוקו לרשויות המקומיות, ואתם בדרך הנכונה לקבל אזרחות מרוקאית. כן הבנתם נכון! זה כל כך פשוט בהשוואה לכל שאר המדינות האחרות בעולם.

 

למה כדאי לי להוציא אזרחות מרוקאית?


ראשית תמיד טוב שתהיה לכם אזרחות נוספת ביד, זה אף פעם לא יכול להזיק לכם – בטח אם אתם מאלה שאוהבים לטייל בעולם. עם דרכון ואזרחות מרוקאית תוכלו לטייל במדינות רבות בעולם שעם הדרכון והאזרחות הישראלית שלכם לא הייתם יכולים. בנוסף מרבית הישראלים בוחרים להוציא אזרחות ודרכון מרוקאי על מנת שזה יגדיל את הסיכויים שלהם לקבל אזרחות פורטוגלית. אזרחות פורטוגלית היא אזרחות אירופאית לכל דבר ועניין, וזה עשוי לפתוח לכם דלתות רבות בעתיד הקרוב וגם בעתיד הרחוק.

 

כמה כסף תצטרכו לשלם על אזרחות מרוקאית?


קשה מאוד לאמוד מראש את הסכום שאותו תצטרכו להוציא על מנת שתוכלו לקבל אזרחות מרוקאית. כל ישראלי שמתחיל את התהליך אינו יודע כמה בדיוק הוא יצטרך לשלם, מה שכן מדובר על סכום של כמה אלפי שקלים. הכל תלוי אל מי אתם פונים על מנת שיסיע לכם בתהליך, וכמובן כמה מסמכים אתם צריכים לתרגם למרוקאית על מנת שתוכלו להגיש אותם לרשויות המקומיות.

 

רוצים לפרסם אצלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פוסטים קשורים

הכנה ליום המאה
מידע כללי

הכנה ליום המאה

עוד לפני שתתחילו את השירות הצבאי שלכן, אחת מההזדמנויות החשובות ביותר שעומדות לנגד עיניכן זה כמובן יום המאה. יום המאה מביא איתו הזדמנות חסרת תקדים

קרא עוד »