זכאות קנאביס רפואי
שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף בפינטרסט

השילוב של תרופות עם קנאביס רפואי – כל מה שצריך לדעת

אחת מהשאלות המסקרנות ביותר שלא מעט מטופלים בקנאביס רפואי שואלים – זה האם ישנה בעיה בשימוש בקנאביס רפואי עם תרופות אחרות. לרוב מדובר על תרופות חדשות שאתם מתחילים לקחת אחרי שכבר קיבלת את הזכאות לשימוש בקנאביס רפואי. אז רגע לפני שאתם מכניסים את עצמכם לבלבול – אנו כאן על מנת לעשות לכם סדר בבלגן. אחרי שתקראו את המאמר הבא תוכלו לדעת האם ישנן מגבלות או בעיות בשילוב של קנאביס רפואי עם תרופות אחרות. חשוב לציין כי בכל מקרה אנו ממליצים לכם להתייעץ עם רופא, על מנת שתוכלו לקבל תשובה ספציפית עבורכם.

משתמשים בקנאביס רפואי? תיידעו את הרופא

 

ברגע שאתם מתחילים להשתמש בקנאביס רפואי אתם תמיד צריכים לזכור כי מחובתכם ליידע את הרופא בטרם הוא נותן לכם מרשם כזה או אחר. נתחיל מהדעה הרווחת כי ברוב המקרים אין שום בעיה לצרוך קנאביס רפואי ולקחת תרופות כאלה ואחרות. אך כאשר מבצעים שילוב בין הקנאביס הרפואי ובין סוגי תרופות שונים ניתן להגיע אפילו לתוצאות טובות יותר, כאלה שיגרמו לכם להרגיש הרבה יותר טוב.

הרופא יוכל לבחור מבין מגוון התרופות האפשריות את התרופה הטובה ביותר לשילוב עם קנאביס רפואי. כך תוכלו לדעת שאתם לא רק שלא מסכנים את עצמכם, אלא גם מטיבים עם התרופה שאותה אתם צריכים לקחת מסיבות כאלה ואחרות. מומלץ לבצע בדיקת זכאות קנאביס רפואי דרך המומחים.

תשתדלו לרווח בין לקיחת התרופות ובין השימוש בקנאביס הרפואי

 

עוד המלצה שנוכל לספק לכם כאשר אתם משתמשים בקנאביס רפואי ולוקחים תרופות אחרות – זה פשוט לרווח. תשתדלו לקחת את התרופות ורק אחרי כמה שעות לצרוך את הקנאביס הרפואי. מרווחי הזמן הללו יאפשרו לתרופות לעשות את ההשפעה שלהן וגם לקנאביס הרפואי לעשות את ההשפעה שלו. כך בעצם אתם מקבלים את התועלת המרבית מכל אחת מהאפשרויות.

נגיד בנוסף כי אסור לכם להפסיק תרופה מסוימת או להוריד את המינון שלה על דעת עצמכם. כל החלטה שאתם עושים מוטב שתתבצע בהמלצתו של רופא, כך תוכלו לדעת שאתם לא עושים החלטה שעלולה לסכן אתכם.

רוצים לפרסם אצלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פוסטים קשורים

הכנה ליום המאה
מידע כללי

הכנה ליום המאה

עוד לפני שתתחילו את השירות הצבאי שלכן, אחת מההזדמנויות החשובות ביותר שעומדות לנגד עיניכן זה כמובן יום המאה. יום המאה מביא איתו הזדמנות חסרת תקדים

קרא עוד »